15 stycznia 2018 10:29

Osiemnasta edycja Zimowego Obozu Studentów Informatyki A odbędzie się w dniach 22 - 25 lutego 2018 w ośrodku "Chrobry" w Pokrzywnej (gm. Głuchołazy, pow. nyski).

Fot. Wykład dr hab. Pawła Woźnego o krzywych Béziera, ZOSIA 2008.

ZOSIA to wyjazd w góry, na który wybiera się ponad 150-osobowa grupa studentów, absolwentów, wykładowców informatyki, głównie z Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz gości. Popołudnia i wieczory wypełnione są wykładami prowadzonymi przez wszystkich chętnych uczestników obozu. Tematem przewodnim są interesujące problemy informatyki.

ZOSIA do pory obiadowej jest wypełniona różnymi formami aktywnego spędzania wolnego czasu. Największą popularnością cieszą się wycieczki w góry i wyjazdy na stok, ale bywają również warsztaty. W nocy - integracja - m. in. przy gitarze, grach planszowych, karaoke i na dyskotece.

Obóz odbywa się w pierwszy weekend semestru letniego; w tym roku będzie to 22-25 lutego w Pokrzywnej, w Górach Opawskich.

Zapisy ruszą 15 stycznia i potrwają do 5 lutego: https://www.zosia.org/